Maxima akcijos

2013/06/27 | Autorius: | Kategorija Įvairūs

Maximoje visada gausu gerų pasiūlymų 

Maxima akcijos

Maxima akcijos

Didžiuosiuose prekybos centruose verta pirkti maisto ir ne maisto prekes, nes čia dažnai taikomos įvairios nuolaidos. Kiekvieną savaitę keičiasi maxima akcijos, todėl tikrai įsigysite reikiamą daiktą žymiai pigiau. Dažniausiai siūlomos tokios pačios maxima akcijos kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Didesniuose miestuose (esamojoje ir laikinojoje sostinėje) yra įsikūrusios Maximos kepyklėlės, Vilniuje – alkoholinių gėrimų išparduotuvė, todėl didmiesčių gyventojai turi daugiau galimybių rinktis.

Maisto prekės pigiau

Kas savaitę leidžiamuose leidiniuose apstu nuolaidų maisto produktams. Antai maxima akcijos sia savaite taikomos virtoms dešrelėms, miltams, valgomiesiems ledams, alyvuogėms ir kitoms maisto prekėms. Šią savaitę siūlomos maxima akcijos ir alkoholiniams bei nealkoholiniams gėrimams: maxima akcijos degtinei, brendžiui, mineraliniam vandeniui, sultims ir kt. Gali būti, kad kitą savaitę bus dar geresnės maxima akcijos laikraštis su prekių nuolaidomis platinamas prekybos centruose, pašto dėžutėse, jį galima rasti Maximos tinklalapyje. Itin pigių maisto produktų siūloma paskutinę jų galiojimo dieną – toks variantas taupus ir apgalvotas, nes išleisite mažiau pinigų. Žinoma, reikia greitai suvalgyti produktą, kad jis nesugestų.

Kai daikto reikia neskubiai 

Galvojate, kad reikėtų naujo gėlės vazono, salotinės ar ko kito? Tikrai galite palaukti keletą savaičių, kol atsiras akcijos būtent tai prekei, kuri Jums reikalinga. Įsigysite daiktą 30 ar net 40 procentų pigiau maxima parduotuvėje, todėl sutaupysite nemažą pinigų sumą. Žinoma, jei reikia maisto produktų, tai juos perkate net ir be akcijos. Vis dėlto greitai negendančių produktų, pavyzdžiui, grikių ar kitų kruopų, galite įsigyti iš anksto, jie gali stovėti spintelėse, rūsyje ar kitame laisvame namų kampelyje. Nepermokėsite už tą patį daiktą.

Pasirūpinkite dovanomis iš anksto

Įvairios maxima akcijos padės įsigyti ne tik būtiniausių buities ar maisto prekių, bet ir išrinkti kokybišką dovaną artimam žmogui. Galbūt Jūsų mama itin mėgsta gaminti ir ji norėtų įsigyti naujus maisto ruošimo įrankius? Tuomet Jus turėtų sudominti maxima akcijos fiskars gaminiams, nes tai patikima firma, siūlanti kokybiškas prekes. Dažnai teikiamos maxima akcijos knygoms, todėl rasite dovaną knygų mylėtojams. Apstu kulinarinių knygų, romanų, vaikiškų knygelių, todėl tikrai išsirinksite iš tokios gausybės. Maximos parduotuvėje galima įsigyti smulkesnės buitinės technikos, indų, puodų, interjero puošybos elementų ir daugybę kitų daiktų, kuriuos galima dovanoti draugui, sutuoktiniui, tėčiui, mamai ir kitiems artimiesiems.

Ne tik Maximos prekės

Tikriausiai ne kartą per televiziją girdėjote, kad prekybos centre maxima galima įsigyti daiktų su lipdukais, kurie gaunami perkant už nustatyto dydžio sumą. Anksčiau buvo siūlomos maxima akcijos dormeo gaminiams: pagalvėms, čiužiniams, stalinėms lempoms ir pan. Šiuo metu galima įsigyti rankšluosčių kolekciją visai šeimai. Prekių gamintoja – Belgijos įmonė, pasisakanti už ekologiją (atsakingai naudojami ištekliai), vertinanti kokybę. Spalvinga rankšluosčių kolekcija yra pagaminta iš medvilnės, jie švelnūs ir minkšti, todėl tikrai „patiks“ Jūsų odai. Tad tokie rankšluosčiai draugiški ir žmogui, ir aplinkai. Svarbu tai, kad su didžiule nuolaida įsigysite gerų rankšluosčių. Kilpinį veido rankšluostuką nusipirksite vos už 1,59 Lt (įprasta kaina 5,35 Lt). Nuolat siūlomos vis kitokių prekių maxima akcijos lipdukai padeda įsigyti jas už žymiai mažesnę kainą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad didžiausiame prekybos centre kiekvienas pirkėjas ras reikiamą prekę. Dažnai siūlomos Maximos nuolaidos leis patinkantį daiktą įsigyti pigiau. Tad maxima akcijos padeda taupyti, nepermokėti už prekes.

Autorius:

Autoriaus yra parašęs straispnių 258 .

Parašykite komentarą